Oferta

New Technology Club to jeden z największych portali informacyjnych, na którym znajdują się tylko i wyłącznie autorskie materiały tworzone od podstaw przez naszych specjalistów. Jeśli jesteś osobą, która interesuje się kryptowalutami to nasza oferta jest dla Ciebie. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie w kilkunastu tematycznie wysegregowanych kategoriach.

ZOBACZ CO CZEKA NA CIEBIE
NA PORTALU NEW TECHNOLOGY CLUB

INFORMACJE
DLA POCZĄTKUJĄCYCH
Nasz portal pozwala poznać świat kryptowalut od samego początku. Przykładamy dużą uwagę do tego, aby nowe osoby, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z kryptowalutami, znalazły w tym dziale odpowiednie wsparcie w postaci materiałów jak i również pomocy technicznej. Znajdziesz tutaj również obszerny słownik pojęć i skrótów, które warto znać. Wszystkie materiały na naszym portalu pisane są „prostym językiem”, tak aby były zrozumiałe dla osób początkujących.
WSZYSTKO O TECHNO
LOGII BLOCKCHAIN
Technologia blockchain to przyszłość nie tylko systemów płatniczych i bankowych, ale tak naprawdę każdej dziedziny światowej gospodarki. W tym dziale poruszamy tematy związane z istotą działania całej tej technologii jak i również wykorzystania każdego aspektu blockchain i kryptowalut w codziennym życiu. Informacje, które tutaj zdobędziesz będą fundamentem do zrozumienia zasady działania poszczególnych kryptowalut.
GDZIE MOGĘ PŁACIĆ BTC?
Bitcoin to jedna z najpopularniejszych kryptowalut na całym świecie które, którą możemy zapłacić za produkty i usługi w wielu punktach stacjonarnych i internetowych w wielu krajach. W tym dziale znajdziesz informacje, gdzie aktualnie można płacić BTC. Dział ten jest cyklicznie uzupełniany co sprawia, że użycie Bitcoin’a staje się coraz łatwiejsze w codziennym życiu. Każdy użytkownik może również poprosić o informacje dotyczące dostępności płatności BTC w swoim regionie – wystarczy zadać pytanie w odpowiednim dziale.
PORTFELE DO PRZECHO-
WYWANIA KRYPTOWALUT
Aby w pełni zabezpieczyć swoje kryptowaluty należy przechowywać je na specjalnych portfelach, które nie zezwalają na dostęp do zgromadzonych kryptowalut osobom trzecim. Niestety, większość kryptowalut posiada indywidualne portfele, które tylko dobrze skonfigurowane gwarantują nam całkowite bezpieczeństwo. Na portalu New Technology Club skupiamy bardzo dużą uwagę podczas tworzenia instrukcji obsługi poszczególnych portfeli. Opisujemy proces tworzenia kopii zapasowych oraz różnych metod ich przechowywania. Jeśli jakiegoś portfela nie ma naszym portalu, każdy użytkownik może poprosić o jego stworzenie.
Poradniki, instrukcje,
materiały szkoleniowe
W tym dziale znajdziesz mnóstwo materiałów premium, które pozwolą ci pogłębiać swoją wiedzę z zakresu kryptowalut. Nasi specjaliści tworzą autorskie materiały szkoleniowe, które tłumaczą przeprowadzanie analiz technicznych przy wykorzystaniu dostępnych narzędzi oraz formacji. Oprócz tego poznasz zachowania rynku w poszczególnych sytuacjach, które ma wpływ na wzrosty bądź spadki wartości kryptowalut. Ten dział jest obowiązkową pozycją dla wszystkich, którzy kupują i sprzedają kryptowaluty.
ANALIZA RYNKU
KRYPTOWALUT
Wszystkie spadki i wzrosty na rynku kryptowalut mają swoje podłoże w psychologii człowieka. Umiejętność interpretacji wykresów (analiza techniczna), korzystania z narzędzi oraz przewidywania ruchów rynku ze względu na np. nowe wydarzenia / informacje jest tutaj kluczem, który ułatwia podejmowanie decyzji. Na naszym portalu, każdego dnia publikowane są analizy, które przedstawiają wizję naszych specjalistów oraz ocenę ostatnich wydarzeń. Analiza cechuje się szczegółowym opisem wykresu sporządzonego dla wybranej kryptowaluty oraz ogólnym podsumowanie sytuacji na rynku. Każdego dnia analizujemy kilka kryptowalut w tym również BTC. Użytkownicy mają możliwość zaproponowania kryptowalut, które pojawią się w najbliższej analizie.
SYGNAŁY ORAZ
PROGNOZY
W tym dziale nasi analitycy informują o bardzo gorących wydarzeniach, a także o świetnych układach ze względu na analizę techniczną. Dodatkowo posiadamy wiele źródeł informacyjnych, które donoszą o organizowanych akcjach marketingowych jeszcze przed publicznych ich ogłoszeniem. Takie informacje są kluczowe i bardzo często wpływają na wzrost wybranej kryptowaluty. Na podstawie sygnały nasz zespół tworzy symulację potencjalnych wzrostów, które zamieszcza są w danym temacie informacyjnie z uwzględnieniem przewidywanej wartości, a także okresu czasu. Po osiągnięciu wartości lub upływie czasu symulacja jest zakończona i następuje jej podsumowanie.
MATERIAŁY DOTYCZĄCE
GIEŁD KRYPTOWALUT
Giełdy to miejsca, w których kupujemy i sprzedajemy swoje kryptowaluty. Należy jednak zwrócić szczególną uwagę na fakt, iż nie wszystkie dostępne giełdy są bezpieczne. Również umiejętność poruszania się po giełdzie, a także kupowania i sprzedawania jest bardzo ważne. Brak wiedzy w tym zakresie może skutkować utratą naszych kryptowalut bez możliwości ich odzyskania. W tym dziale znajdziesz materiały, poradniki wideo, które pomogą Ci zapoznać się z najpopularniejszymi giełdami i kantorami od początku do końca.
OPISY KRYPTOWALUT
OD A DO Z
Ten dział na naszym portalu pełni rolę „encyklopedii”, w której każdy użytkownik może odszukać informacje na temat wybranej kryptowaluty. Każda kryptowaluta posiada osobny temat i zawiera opis ogólny, informacje na temat możliwości jej wydobycia, miejsca w których możemy ją kupić, a także wskazania portfeli, na których możemy ją przechowywać. Dział ten jest w ciągłej rozbudowie (zresztą jak wszystkie) dlatego też, jeśli jakaś kryptowaluta nie może zostać odnaleziona, każdy użytkownik może zgłosić prośbę o jej zamieszczenie pisząc nowy temat w odpowiednim dziale.
MOŻLIWOŚĆ ZADAWANIA PYTAŃ I ZGŁASZANIA ŻYCZEŃ
Użytkownicy New Technology Club mają całkowite wsparcie naszej załogi. Wszyscy użytkownicy mają możliwość zadawania pytań, na które zostanie udzielona odpowiedź. NTC to jeden z nielicznych portali w Polsce, który oferuje stałą pomoc także użytkownikom bez opłaconej subskrypcji. Oprócz możliwości składania pytań został również stworzony dział życzeń (dostępny dla użytkowników premium), który daje możliwość składania próśb o stworzenie jakiegoś materiału bądź analizy. Wszystkie życzenia użytkowników są realizowane (w miarę możliwości) i zamieszczane na forum.
PROJEKTY ICO, STARTUP’Y
Projekty ICO to nic innego jak projekty we wczesnej fazie rozwoju tzw. Pre-lunch. W projektach ICO mamy możliwość nabycia tokenów/kryptowalut jako jedni z pierwszych, ponieważ to właśnie w tym momencie są one dystrybuowane przez twórców. Dzięki naszym kanałom informacyjnych każdy użytkownik New Technology będzie miał dostęp do opisu projektów, które według naszej oceny zasługują na szczególne zainteresowanie. Dodatkowo do każdego opisu zostaje zamieszczona instrukcja oraz wymogi, które należy spełnić aby otrzymać tokeny. Kryteria wyboru ICO są różne jednak zawsze głównym czynnikiem decydującym jest potencjał danego projektu jak i również wsparcie techniczne (czyt. załoga).
STRATEGIE DZIAŁANIA
Zakup i sprzedaż kryptowalut powinniśmy dokonywać po wcześniejszym stworzeniu planu działania. Własna strategia to najważniejszy etap, który powinien być dostosowany do obecnych możliwości finansowych, okresu czasu na jaki możemy „zamrozić” swoje środki, a także założeń i celu. W tym dziale znajdziesz wskazówki oraz informacje na temat najpopularniejszych strategii, które możesz stosować na co dzień. Dodatkowo nasza załoga stara się tworzyć nowe strategie specjalnie przygotowane na niektóre wydarzenia, które odgrywają znaczącą rolę na całym rynku.
NAJNOWSZE INFORMACJE
Rynek kryptowalut obecnie jest cały czas w fazie rozwoju. Z tego powodu analiza techniczna czasami zostaje zakłócona z powodu akcji marketingowych (potocznie zwanych „pompami”) jak i również wydarzeń, które mają nastąpić. Rozwój niektórych projektów z pewnością jest impulsem, aby zakupić daną kryptowalutę. Warto rozgraniczać prawdziwe informacje z pośród setek fałszywych, które mają na celu tylko i wyłącznie zwiększenie wartości. Na naszym portalu zamieszczamy najnowsze informacje, które pojawiają się w sieci z analizą źródła z jakiego te informacje pochodzą. Dzięki temu masz możliwość oceny na ile prawdziwe są newsy, które krążą w sieci.
MINING – CYFROWE
GÓRNICTWO
Górnictwo cyfrowe w ostatnim czasie staje się coraz bardziej popularne. Urządzenia, które umożliwiają wydobywanie kryptowalut są ogólnodostępne jednak wymagają chociażby podstawowych informacji. New Technology Club dostarcza informacji, które przydadzą się każdemu kto chcę wydobywać kryptowaluty za pomocą specjalnych urządzeń jak i również swojego komputera. W tym dziale znajdziesz materiały, które pomogą Ci tym, aby zostać prawdziwym internetowym górnikiem.
KALENDARZ WYDARZEŃ
Wszystkie wydarzenia w świecie kryptowalut odgrywają ogromną rolę wpływając na wartość naszych cyfrowych monet. Zespół New Technology Club kompletuje nadchodzące wydarzenia i rozpisuje je według dat w dostępnym kalendarzu na naszym portalu. Wszystkie wydarzenia znajdujące się w kalendarzu posiadają : tytuł wydarzenia a także jego opis. Kalendarz aktualizowany jest na bieżąco, a kolejny miesiąc przygotowywany jest z wyprzedzeniem.
DOSTĘP DO
CZATU ONLINE
Czat online to niesamowita funkcja, która posiada obecnie dwa pokoje : pokój do luźnych rozmów oraz pokój analiz. Wszyscy użytkownicy, którzy posiadają dostęp premium mogą rozmawiać na temat kryptowalut publicznie na czacie. Jest to wspaniałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą porównać swoje zakupy, decyzje, a także obawy z innymi. Dzięki rozmową tekstowym na żywo możemy także analizować kryptowaluty na bieżąco co daje jeszcze większe szanse na zajęcie dobrej pozycji.
DOSTĘP DO POWIADOMIEŃ
MOBILNYCH
Dzięki tej opcji, każdy użytkownik może mieć dostęp do naszej specjalnej grupy w aplikacji telegram. Aplikację możesz pobrać za darmo ze swoje sklepu bezpośrednio na telefon komórkowy. Każdy artykuł, materiał, instrukcja, sygnał oraz temat dodany przez załogę NTC będzie dodawany do grupy na telegramie i tym samym Ty otrzymasz powiadomienie bezpośrednio na swój telefon komórkowy. Od teraz nie ominie Cię już żadna informacja gdziekolwiek jesteś.
MOŻLIWOŚĆ TWORZENIA
WŁASNYCH ANALIZ
Celem New Technology Club jest stworzenie społeczeństwa, które będzie potrafiło podejmować świadome decyzje w oparciu o wiedzę techniczną, materiały, sygnały jak i również własne wizje. Z tego powodu postanowiliśmy stworzyć dział, który umożliwi każdemu użytkownikowi premium na przedstawienie swoich analiz technicznych. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą poznać opinię innych w tym naszej załogi. Szlifowanie swoich umiejętności to jeden z najważniejszych elementów, jeśli chcemy zostać z kryptowalutami na dłużej.
DOSTĘP DO DZIAŁU
WSPÓLNE DYSKUSJE
Wspólne dyskusje to jeden z nielicznych działów, w których każdy użytkownik premium ma możliwość założenia tematu na dowolny temat związany z kryptowalutami. Jest to świetna okazja na to aby się wykazać i zyskać sporo punktów reputacji, które są dopisywane do Twojego profilu.
WSPARCIE TECHNICZNE
Po darmowej rejestracji, każdy użytkownik może liczyć na pełną pomoc techniczną związaną z naszym portalem jak i również kryptowalutami. Czas odpowiedzi na wszystkie zgłoszenia otwarte przez użytkowników wynosi maksymalnie 72h. Dla wszystkich osób posiadających subskrypcję premium ten czas został zmniejszony do 24h.